Pamiętacie chłopca, który zagrał młodego Forresta Gumpa? Sprawdźcie, jak potoczyły się jego losy

Są takie filmy, obok których nie można przejść obojętnie i z pewnością takim filmem jest Forrest Gump w reżyserii Roberta Zemeckisa, według scenariusza Erica Rotha.

Historia Forresta Gumpa, chłopaka z niskim ilorazem inteligencji, ale dobrym i szlachetnym sercem, została nakręcona w 1994 roku. Produkcja zachwyciła nie tylko publikę, ale i krytyków, a potwierdzeniem wielkiej wartości filmu było przyznanie mu 6 Oskarów.

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-p

 

Wiele scen z tej ekranizacji zyskało miano kultowych, np. scena, gdy młody Forrest zaczął uciekać przed dręczącymi go chłopcami, a okrzyk Jenny „Run Forrest, run” to jeden z najbardziej znanych filmowych cytatów. Tę niezapomnianą scenę zagrał Michael Conner Humphreys, wówczas 8-letni chłopiec.

Udział w filmie był dla Michaela wielką przygodą, która znacząco wpłynęła na jego życie. Chłopiec zetknął się z wieloma wspaniałymi ludźmi oraz zwiedził świat jeżdżąc na promocje i premiery Forresta Gumpa. Po 22 latach od kinowej premiery okazuje się, że Michael ma wiele wspólnego z tytułowym bohaterem filmu, ponieważ tak jak on, wstąpił do wojska.

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-1

 

W wieku 18 lat Michael postanowił wstąpić do amerykańskiej armii. Zaciągnął się do piechoty i z wielką pasją podchodził do swojej służby. Kiedy został specjalistą wysłano go na misję do Iraku. Na wojnie spędził 18 miesięcy i na szczęście cały oraz zdrowy bezpiecznie wrócił do domu.

Co jeszcze Michael ma wspólnego z Forrestem? Tego dowiecie się z kolejnej strony. 

michael-humphreys-as-a-young-forrest-gump-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply