Mieszka z dwiema kobietami pod jednym dachem i wychowują wspólnie dzieci. Zapewniają, że to najlepszy model rodziny na świecie!

Tradycyjny model rodziny ulega ciągłym zmianom i nie wygląda już tak samo, jak 30 czy 50 lat temu.

Model patriarchalny powoli odchodzi w zapomnienie, a kobiety stają się aktywne zawodowo i dzielą się obowiązkami z mężami. Wynika to ze zmian społeczno-obyczajowych i dzięki temu wykształcił się bardziej partnerski model związku. Spora większość współczesnych rodzin składa się z dwóch opiekunów — ojca i matki oraz dzieci. W niektórych krajach prawa do adopcji dzieci mają także pary homoseksualne, co wielu „normalnym” rodzinom niezbyt się podoba.

Pochodzący z Londynu Adam Lyons uważa się za najszczęśliwszego człowieka na świecie. Nie chodzi o to, że nagle się wzbogacił czy znalazł dobrze płatną pracę, cieszy się z zupełnie innego powodu. Otóż Adam mieszka z dwiema kobietami w jednym domu i razem tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Mężczyzna twierdzi, że jest partnerem dla obu dziewczyn i każdą z nich traktuje tak samo. 36-latek obecnie mieszka w Austin w Teksasie z Brooke Shedd i Jane Shalakohvą.

Z Brooke ma dwuletniego syna o imieniu Dante, a Jane jest w zaawansowanej ciąży. Ponadto 28-letnia Brooke ma 7-letniego syna z poprzedniego małżeństwa, który również mieszka w tej nietypowej rodzinie. Brytyjczyk jest psychologiem z zawodu i przekonuje, że taki model rodziny jest najlepszy z możliwych. Obecnie prowadzi własny biznes i doradza jak być pewnym siebie i umiejętnie rozmawiać z kobietami. Jak widać, on doskonale opanował tę umiejętność, skoro przygruchał sobie aż dwie piękne panie.

Przejdź na kolejne strony, aby dowiedzieć się więcej o tej nietypowej relacji. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply