Wybierz Świętego Mikołaja i dowiedz się, co czeka cię w nowym roku

W tym przypadku Mikołaj nie przynosi tylko prezentów, ale wieści, co ma dla ciebie nowy rok.

Wiele osób lubi dla zabawy, z ciekawości zerknąć na różne testy, by przekonać się, co nowego może dowiedzieć się o sobie, przyszłości czy innych ciekawostkach. Oczywiście warto mieć dystans do tego typu testów i nie brać ich w stu procentach na poważnie, a ważne decyzje opierać na logicznym rozumowaniu.

Koniec roku to czas podsumowań i planów na przyszłość. Z jednej strony wiemy, że zamyka się pewien odcinek czasu i warto podsumować, co się udało osiągnąć, co jednak okazało się tylko niespełnioną noworoczną obietnicą. Wiele osób także zaczyna już planować kolejny rok, co przed nimi – co koniecznie trzeba załatwić, co może poczekać. Szukają nowych możliwości rozwoju, ścieżek kariery. Mamy dla was zabawę z Mikołajem w roli głównej. Twój wybór zdradzi, co czeka cię w przyszłym roku.

Wybierz Świętego Mikołaja i dowiedz się, co czeka cię w nowym roku

Mikołaj nr 1

Życie dla ciebie to zawsze w połowie pełna szklanka. Nie boisz się przygód i lubisz czerpać z życia. Nie planujesz każdego dnia, masz ogólny zarys tego, co chcesz, ale jeśli pojawi się ciekawsza opcja, jesteś otwarty na zmiany. W nowym roku czeka cię wiele nowych i przyjemnych niespodzianek. Czujesz, że to będzie twój rok i możesz wiele osiągnąć, jeśli nastawisz się na sukces.

Mikołaj 2

Jesteś osobą niezależną, nie lubisz, gdy ktoś wpycha cię w ramy i każe się dopasować. W nowym roku nie wahaj się wykorzystywać swoich zdolności i pasji, by zarabiać. Będzie ci bardzo dobrze szło, bo ludzie docenią, że za ciekawymi przedmiotami, stoi ktoś, kto kocha to, co robi. Zachowaj spokój i trzymaj się własnych zasad, a sukces przyjdzie sam. Nie biegnij na ślepo przed siebie, bo to nic nie da.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply