Wybierz Świętego Mikołaja i dowiedz się, co czeka cię w nowym roku

Mikołaj 3

Prawdopodobnie jesteś wrażliwą osobą, wiele czasu spędzasz na myśleniu o sobie, relacjach i świecie, który cię otacza. Nowy rok szykuje dla ciebie udany związek, pełen romantycznej pasji i harmonii. Nawet jeśli jesteś osobą, która uważa, że ma wszystko i nie szukasz związku, zmienisz sposób postrzegania świata. Nie bój się otworzyć na emocje i związek, będzie to uzupełnienie twojego życia, nie dominacja.

Mikołaj 4

Jesteś praktyczną i zrównoważoną osobą, bliscy wiedzą, że jesteś osobą godną zaufania, która nie zawiedzie ich w potrzebie. Nie lubisz marnować czasu na bzdury, lenistwo, jeśli za coś się bierzesz, to chcesz, żeby to było zrobione dobrze i solidne. Nowy rok przyniesie ci spotkania  z ludźmi, którzy docenią, że jesteś poważną, ale i serdeczną osobą. Możliwe, że wśród tych osób znajdzie się miłość twojego życia.

Mikołaj 5

Jesteś osobą pewną siebie, masz wszystko pod kontrolą. Nie polegasz na szczęściu, ale na własnej pracy i odpowiedzialnym podejściu do obowiązków. Nie boisz się wyzwań i nie pozostawiasz nic własnemu biegowi. Czujesz satysfakcję, gdy przeprowadzisz cały plan i doprowadzisz go do końca, tak, jak chcesz. Nowy rok to nowe wyzwania, z którymi doskonale sobie poradzisz. Jeśli czekasz na wynik swoich wysiłków, to nie obawiaj się, zostaną one docenione.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mediamag.am


Reply