Miliarder adoptował 19 dzieci! Zgadnijcie, kto dostanie spadek, gdy umrze?

Roman Avdeev jest rosyjskim biznesmenem i inwestorem, a także jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

W ubiegłym roku jego majątek oszacowano na 1,5 miliarda dolarów. Nie zawsze mógł chwalić się milionami na wielu kontach. Kiedyś mieszkał z rodzicami w prostym domu pod Moskwą i wiódł dość skromne życie. Ożenił się na studiach z młodą kobietą o imieniu Elena. Wkrótce parze urodziło się dziecko. Aby wyżywić rodzinę, Roman pracował jako stróż. W okresie pierestrojki zaczął robić interesy, które szły mu zaskakująco dobrze.

Rosjanin dość szybko dorobił się miliardowej fortuny, ale oprócz pieniędzy liczyło się coś jeszcze — rodzina. Obecnie para ma 23 dzieci. Aż 19 z nich jest adoptowanych. Roman zaczął adoptować sieroty w 2002 roku, w wieku 35 lat. Wówczas był już jednym z największych bogaczy w Rosji. Biznesmen nie szczędził i nie szczędzi pieniędzy na pociechy. Aby pomieścić taką gromadę, wybudował kilka luksusowych rezydenci. Dzieciaki mogą korzystać z sal zabaw, kina, basenów i innych fantastycznych atrakcji.

Miliarder żałuje, że często brakuje okazji, aby zobaczyć całą rodzinę razem, ponieważ najstarsze dzieci kształcą się za granicą i nie mogą regularnie odwiedzać rodziców. Przed adopcją pierwszego dziecka długo się zastanawiali czy będzie to słuszna decyzja. Nie wiedzieli, czy udźwigną taką odpowiedzialność. W końcu podjęli decyzję i przyjęli pierwsze maleństwo pod swój dach. Później pojawiało się koleje, aż doszło do tego, że adoptowali aż 19 dzieciaków!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply