Gdy się urodziła, wzbudziła ogromną sensację w szpitalu. W jej rodzinie tę niesamowitą cechę dziedziczy się od pokoleń!

To od mieszanki genów naszych przodków zależy czy jesteśmy niscy, czy wysocy, możemy pochwalić się bujną blond czupryną czy smętnym mysim ogonkiem zamiast włosów.

Nie jest to dla nas żadna nowość, wystarczy spojrzeć na własnych rodziców i dziadków, by dostrzec, że ma się podobne cechy fizyczne. Kolor oczu, skóry czy włosów jest łatwy do wywnioskowania, gdy spojrzy się na mamę czy tatę. Nie można jednak zapominać o genach, które mogą się utajnić na kilka pokoleń, by spektakularnie dwoje jasnookich blondynów obdarzyć ciemnookim i śniadym potomkiem.

 

Najczęściej jednak linia dziedziczenia jest prosta i można od ciotek i wujków usłyszeć, że jest się wykapanym ojcem lub ma się uśmiech po mamie. Z jednej strony możemy tylko się cieszyć, jeśli uda nam się odziedziczyć długie nogi oraz wielkie oczy. Jednak trzeba pamiętać, że dziedziczy się też wiele chorób i nieciekawych przypadłości. Jednak jak przekonała się MilliAnna Worthy, można też odziedziczyć cechę, która będzie wyróżniała cię przez całe życie. Przekonaj się o tym na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply