Ta całująca się para to w rzeczywistości siostra i brat. Konsekwencje ich kazirodczego związku mogą być dramatyczne!

Kazirodztwo jest zakazane w wielu krajach na świecie i często traktuje się je jako patologię seksualną.

Związki między blisko spokrewnionymi osobami są na ogół potępiane, jednak w niektórych kulturach są akceptowane. Sama natura broni się przed takimi relacjami i dzieci poczęte z kazirodczego związku mają zwiększone ryzyko wystąpienia wad wrodzonych, upośledzenia umysłowego i niepełnosprawności fizycznej. Często noworodki umierają przedwcześnie lub w trakcie porodu. Im pokrewieństwo jest bliższe, tym ryzyko większe.

Od wieków w pewnych wspólnotach związki między rodziną były bardzo pożądane. Mowa tu o rodach królewskich, gdzie chodziło głównie o zachowanie czystości krwi. Robili tak między innymi Egipcjanie, Hindusi, Persowie, a nawet Habsburgowie. Na przykład żoną faraona Tutanchamona była starsza od niego przyrodnia siostra Anchesenamon. Niestety, dwie córki z tego związku urodziły się martwe. Zostały pochowane razem z ojcem w jego grobowcu.

Ana i Daniel Parra są ze sobą już od kilku lat. To samo nazwisko może sugerować, że są małżeństwem, jednak nic podobnego — to brat i siostra! Ona ma 28 lat i pracuje w sklepie z dekoracjami, on zaś jest przystojnym 25-letnim pracownikiem supermarketu. Ana miała 20 lat, gdy dowiedziała się, że jej ojciec ma syna ze związku z inną kobietą. Mężczyzna porzucił ją i jej matkę, gdy dziewczynka była mała.

Jak potoczyły się ich losy? O tym na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elciudadano.cl

Reply