Miłość jest czymś więcej niż chwilowym, szybszym biciem serca. Prawdę o tym uczuciu najdobitniej ukazują fotografie Iriny Nedyalkovej

Dzisiejszy świat jest dziwny i pokręcony.

Prawdziwe relacje i uczucia, stałe związki, to wszystko nie jest ani modne, ani wygodne. Prasa, radio i telewizja ich nie doceniają, zalewając nas kolejnymi falami doniesień o małżeńskich dramatach, zdradach, rozwodach i innych podobnych „historiach”. Żyjemy w czasach, w których każde nieetyczne, niemoralne, głupie i egoistyczne zachowanie może być usprawiedliwione. Jako tzw. „milenialsi” możemy oszukiwać, kłamać i zmieniać partnerów jak rękawiczki, według własnego widzi mi się.

Relacje na przeczekanie doczekały się nawet swojej nazwy, to modnie nazywany benching. Termin ten pochodzi od ang. bench, ławka. Wejście z kimś w taki rodzaj relacji przypomina siedzenie na ławce rezerwowych. Kiedy partner potrzebuje cię, żeby poradzić sobie z poprzednim nieudanym związkiem, wchodzi z tobą w relację na przeczekanie.

Chce mieć z kim spędzać czas. Lubi cię, ale nigdy nie staniesz się dla niego nikim ważniejszym. Gdy ktoś nowy pojawi się na horyzoncie, bez słowa wyśle cię na ławkę rezerwowych, nie zerwie kontaktu, a jedynie go osłabi.

Gdy bez słowa przeprosin wykreśli cię ze swego życia, zastosuje tzw. ghosting. Stanie się niewidzialny niczym duch, po prostu zniknie z twojego życia bez wyjaśnienia, czy choćby pożegnania. Jakkolwiek źle, czy okrutnie się nie zachowa, będzie mieć wytłumaczenie. Modny termin zapewni mu wymówkę, a tobie pozostanie wybaczyć i się otrząsnąć.

W dzisiejszych czasach nazwanych jest mnóstwo złych, egoistycznych i brutalnych zachowań. Są one podporządkowane milenialnej filozofii i wszechobecnemu stylowi życia YOLO, bez konsekwencji. Prawdziwa miłość, dojrzałe uczucie nie ma szans się zrodzić, bo ludzie już w momencie pierwszej kłótni, odwracają się i odchodzą. Tym bardziej powinniśmy cenić i brać przykład z ludzi, którzy już samym spojrzeniem wyznają sobie miłość i przywiązanie. Właśnie takie jest uczucie pary uwiecznionej przez rosyjską fotograf Irinę Nedyalkovą. Miłość tej pary przetrwała próbę czasu. Po latach jest szlachetna, niczym diament.

Zobacz zdjęcia i doceń magię między nimi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com, m.milosnykontakt.pl, .facebook.com


Reply