Mama zabroniła jej ślubu z ukochanym … po 62 latach on otrzymał zagubiony list

O miłości powiedziano już wiele, a jedna z tez głosi, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, pokona każdą odległość i zniesie próbę czasu. Niekiedy na spełnienie takiej miłości trzeba długo czekać, ale jeśli ktoś jest sobie przeznaczony, to prędzej czy później będzie mógł się cieszyć szczęściem z ukochaną osobą. 

Szansę odkrycia pięknej historii o szczerej, ale także niespełnionej i zakazanej miłości miał pewien mężczyzna, który znalazł podniszczony portfel. W środku portmonetki oprócz 3 dolarów był list, który napisała jakaś kobieta 60 lat temu do swojego ukochanego, wyjaśniając mu, że stanowczy zakaz jej matki uniemożliwi im wzięcie ślubu i szczęśliwe życie.


love-pas


Znalazca wzruszony treścią listu postanowił odnaleźć właściciela portfela. Niestety nie było w nim żadnych dokumentów, ale pod treścią listu podpisanego imieniem Hannah, znajdował się numer telefonu do jego nadawczyni. Mężczyzna bez wahania postanowił zadzwonić i odnaleźć kobietę, która przez kilkoma dekadami przeżyła miłosną tragedię.

List znajdujący się w portfelu zaintrygował znalazcę

love-1


Na szczęście numer telefonu wciąż był aktywny, ale głos w słuchawce powiedział, że Hannah już nie jest pod nim dostępna, ponieważ musiała przenieść się do pobliskiego domu opieki. Mężczyzna poprosił więc o podanie jego adresu i jeszcze tego samego dnia pojechał odwiedzić Hannah, autorkę listu, którego treść zapowiadała smutną historię o niespełnionej miłości.

Niegdyś pisanie odręcznych listów było jedyną możliwością skontaktowania się ukochaną osobą

love-5


Gdy mężczyzna dotarł na miejsce, pielęgniarka zaprowadziła go na 3 piętro do pokoju Hannah. Seniorka była zaskoczona tą wizytą, a gdy poznała jej powód wzruszyła się bardzo, ponieważ dokładnie pamiętała dzień, w którym napisała ten smutny list i wyznała, że:

Ten list był ostatnią rzeczą, jaką mogłam napisać do Michaela, mojej pierwszej i ostatniej miłości.

Nie każda miłość ma szansę być spełnioną za młodu

Czy mężczyzna odnajdzie Michaela, właściciela portfela? Czytajcie kolejną stronę, a wszystkiego się dowiecie. 

love-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralescuriosos.com

Reply