Wybierz drzewo i zobacz, jakie cechy twojej osobowości są kluczowe podczas budowania relacji z partnerem. Sprawdź też, kto pasuje do Ciebie najbardziej

Miłość to niezwykłe uczucie, które nadaje życiu sens.

Człowiek ma w sobie naturalną potrzebę bycia kochanym. Miłość bowiem sprawia, że ludzie są radośniejsi, pełniejsi energii i bardziej pozytywnie nastawieni do rzeczywistości. Świadomość, że ktoś nas kocha sprawia, że czujemy się bezpieczniej, a nasza samoocena rośnie.

Miłość nie jedno ma oblicze, a wszystko zależy od temperamentu osób tworzących relację. Jedni lubią gorące romanse, zaś inni bardzo ostrożnie lokują swoje uczucia, poprzedzając związek długim okresem randkowania. Każdy styl miłości jest dobry, o ile zgodny z tym, co podpowiada serce.

Zbudowanie trwałego i szczęśliwego związku, wymaga ciężkiej pracy od każdej ze stron. Czasem jednak pomimo podjętych starań ludziom nie wychodzi i rozstają się. Dlaczego tak jest? Po prostu nie pasują do siebie miłosnymi charakterami, bo każdy podczas budowania relacji z partnerem, ujawnia określone cechy swojej osobowości.

Zakochany człowiek zachowuje się nieco inaczej, ponieważ miłość działa na niego w konkretny sposób. Niektóre cechy charakteru się uwypuklają, zasną inne słabną, co ma ogromny wpływ na relację z partnerem.

Jak sprawdzić, jakim miłosnym typem jesteśmy i jaki typ partnera najbardziej nam odpowiada? Można posłużyć się poniższym testem. Wystarczy wybrać drzewko, którego stylistyka najbardziej nam się podoba i przeczytać opis osobowości, jaki symbolizuje rysunek.

Jeśli już wybrałeś drzewko, koniecznie odwiedź kolejne strony i sprawdź, co twój wybór mówi o Tobie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : womanhappiness.ru

Reply