Zastanawiasz się, jak królowe konkursów piękności wyglądają na co dzień? Oto prywatne zdjęcia 15 miss z całego świata

Uroda jest wielkim atutem kobiety i jej bronią. Nic więc dziwnego, że panie od dawien dawna rywalizują o miano najpiękniejszej wśród rywalek, a niektóre temu celowi podporządkowuje nawet całe życie. 

Piękno zewnętrze jest bardzo wysoko cenioną wartością w dzisiejszym świecie, dlatego coraz więcej osób dąży do idealnego wyglądu. Urodę najszybciej można poprawić za pomocą kosmetyków, dlatego z miłą chęcią oglądamy zdjęcia gwiazd kina czy estrady, które wystąpiły bez makijażu i pokazały swoją prawdziwą twarz. Sceniczny makijaż, idealnie kamuflujący niedoskonałości to nie tylko domena celebrytek, ale również uczestniczek konkursów piękności.


miss-p


Dziewczęta podczas konkursów miss są pięknie uczesane i umalowane, mają perfekcyjnie dobrane stroje i jawią się jako chodzące ideały. Ale kiedy gasną światła, to zmywają kosmetyki i stają się zwykłymi dziewczynami. Niektóre wyglądają szaro i nijako, inne bardziej subtelnie i dziewczęco, a jeszcze inne o wiele bardziej zachwycają w swym naturalnym wydaniu niż w pełnym konkursowym make-upie.

Oto 15 najpiękniejszych kobiet świata prywatnie, bez przesadnego makijażu, napuszonych fruzur i sztucznych rzęs. Jak podobają wam się miss w takim wydaniu?

1. Diana Harkusha (Ukraina), Panno Ukraina 2015

miss 1


2. Pia Alonzo Wurtzbach (Filipiny), Miss Universe 2015

Zdjęcia kolejnych 13 pań znajdziecie na dalszych stronach artykułu. 

miss 2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brainberries.co

Reply