Po wygranej w konkursie piękności wróciła do domu, by podziękować matce… Jej zachowanie poruszyło miliony!

Siedemnastoletnia Khanittha Phasaeng 25 września zdobyła tytuł Miss Tajlandii 2015. Królowa piękność zaraz po ceremonii wręczenia nagród wróciła do swojego rodzinnego domu, by podziękować za wszystko swojej matce. Twierdzi, że to, co osiągnęła w życiu, zawdzięcza właśnie jej. Kobieta całe życie ciężko pracowała, zbierając i segregując śmieci, zarabiając niewielkie pieniądze, które przeznaczała na utrzymanie Khanitthy.

Dziewczyna uklękła przed matką nieopodal brudnych koszy i w wymownym sposób podziękowała za włożony w jej wychowanie trud. Miss nie zdążyła się nawet przebrać. Przybyła w pięknym stroju, jedwabnej szarfie i koronie na głowie.

Nie czuję się zawstydzona. Ona i ja zarabiamy na życie, wykonując uczciwą pracę. Nie widzę powodu, dla którego miałabym czuć się gorsza lub wstydzić się tego.

Gdy sędzia ogłosił, że wygrałam, czułam się jak we śnie. Nie sądziłam, że zwykła dziewczyna może zostać królową piękności. Wszystko, co osiągnęłam, zawdzięczam mojej matce.

Po wygranej dziewczyna otrzymała mnóstwo propozycji pracy. Miejmy nadzieję, że ich ciężka sytuacja wreszcie się poprawi. Trzymamy mocno kciuki za piękną miss i jej dzielną mamę!

1

2

3

4 5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.dailymail.co.uk

Reply