Mistrzowskie i tanie cosplaye z „Gry o tron”. Smok ze starego buta wygrał internet!

Anucha „Cha” Saengchart to jeden z najpopularniejszych cosplayerów.

Swoje tanie i interesujące przebrania tworzy od lat. Wiele z nich znacie z memów. Krążą po sieci od dawna. Media społecznościowe sympatycznego mężczyzny śledzi masa osób zainteresowana tym, co jeszcze wymyśli. Jedno z jego słynniejszych dzieł to „Titanic” z żelazkiem i lalką Barbie w rolach głównych. 

W wielu przypadkach przygotowanie kostiumu do cosplayu jest długim i dość drogim procesem – może to zająć miesiące i kosztować tysiące dolarów, w zależności od złożoności. Ale nie w przypadku Anuchy – ten kreatywny facet udowodnił, że każdy przedmiot gospodarstwa domowego można wykorzystać jako część kostiumu.

Tym razem Anucha wziął się za „Grę o tron” i jak zwykle zrobił cuda z niczego. Udowodnił, że stary, rozklejający się but jest świetny w roli przerażającego smoka, a dzielnego rumaka, na którym udamy się na krwawą bitwę, można zrobić z… własnego kolana. 

Markery, klawiatury, a nawet bułki – Anucha zdaje się dostrzegać potencjał we wszystkim i nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. Jego prace może nie są tak pełne detali, jak kostiumy przygotowane przez profesjonalnych copslaerów, jednak zawsze zachwycają kreatywnością i wywołują uśmiechy na twarzach. 

Jak wyglądałby Nocny król, gdyby ucharakteryzowano go w domu w 20 minut? Anucha zna odpowiedź na to pytanie. To jednak dopiero początek, Anucha odtworzył całe kadry z „Gry o tron”.

Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze wymyślił! Więcej jego prac znajdziecie stronę dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply