Żołnierz, który uległ tragicznemu wypadkowi i stracił twarz, przeszedł szereg operacji. Rezultaty walki lekarzy są zdumiewające!

Nie sposób mówić o historii Mitcha Huntera nie myśląc o poświeceniu dla innych. Czy gdyby sytuacja tego naprawdę wymagała, byłbyś w stanie poświecić swoje życie, by ratować innych? Czy zaryzykowałbyś życie, wiedząc, że nie przeżyjesz, ale uratujesz innych?

Tak właśnie postąpił Mitch Hunter i zapłacił za to wysoką cenę. Jego historia jest bardzo poruszająca, ale warto ją poznać, by czyny takich jak on były zapamiętane przez innych. Poniżej znajduje się, zdjęcie Huntera, gdy zaczął służyć w armii USA.


główne


W 2001 roku Mitch uratował życie kobiecie, z którą podróżował. Wiedział, że jedynie zepchnięcie jej z trasy wielkiego transformatora uratuje jej życie. Sam doznał wielu ciężkich obrażeń. Uderzenie w transformator i siła prądu stopiła jego skórę, stracił nogi.

2


Po tragedii Hunter był załamany, gdy zdał sobie sprawę, jak wielkie ma obrażenia i jak wygląda. Wypadek załamał jego karierę w wojsku. Na kolejnej stronie dowiesz, się, jak udało się odmienić życie Mitcha!

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply