Te sędziwe aktorki były niegdyś prawdziwymi sex-bombami. Aż trudno uwierzyć, że człowiek tak bardzo zmienia się z wiekiem

Czas płynie nieubłaganie, a procesy starzenia się dopadną w końcu każdego. Na co dzień nie zauważamy drobnych postarzających ludzi zmian, lecz gdy porównamy czyjś obecny wizerunek z tym sprzed lat, to wtedy wyraźnie widać odciskające się piętno czasu.

Chyba każdemu choć raz w życiu zdarzyło się oglądać stary, kilkudziesięcioletni film i zastanawiać, co to za aktorka lub aktor w nim gra. Głos płynący z ekranu wydawał się być znajomy, tak samo jak oczy czy mimika, ale nie mogliście skojarzyć, kto to jest i gdzie już go widzieliście. Dopiero na napisach końcowych okazywało się, że to aktorka, którą bardzo dobrze znacie i codziennie oglądacie w jakimś aktualnym serialu. Niestety rysy twarzy człowieka mogą tak zostać zmienione przez czas, że ktoś jest zupełnie nie do poznania, zwłaszcza jeśli porównuje się wizerunki gdy miał lat 20, a teraz  liczy sobie 70 czy 80 wiosen.


time-pas


Na tej oraz na kolejnych stronach znajdziecie zdjęcia ponad dwudziestu aktorek, będących legendami światowego kina, które niegdyś zachwycały urodą, przyprawiały panów o szybsze bicie serca i postrzegane były jako symbole seksu. Dziś to stateczne seniorki, które przypominają nasze babcie i mają niewiele wspólnego z tymi ponętnymi dziewczynami, za które wszyscy je niegdyś uważali.

Faye Dunaway

time (19)


Jessica Lange

time (20)


Ann Margret

time (21)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 9gag.com

Reply