Eksperci alarmują: regularne picie tego napoju zmniejsza piersi! To naprawdę smutna wiadomość…

Piersi do piękny i naturalny atrybut każdej kobiety, ale spora część pań jest z nich ciągle niezadowolona.

Jedne narzekają, że są za duże, drugie, że są za małe, inne z kolei sądzą. że są mało jędrne lub obwisłe. Ta część ciała jest najczęstszym powodem kompleksów, dlatego kobiety bardzo ochoczo decydują się na operacje poprawiające ich wygląd. Przeważnie chcą je powiększyć lub nieco podnieść do góry.

Wierzą, że dzięki temu zyskają więcej pewności siebie i z dumą będą je prezentować w wydekoltowanych kreacjach. Jeśli ma to komuś faktycznie pomóc, powinien zdecydować się na taką operację. Wszystko jest dla ludzi i jeżeli ma się z tego powodu potworne kompleksy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby umówić wizytę z chirurgiem. Oczywiście trzeba mieć jeszcze odłożoną pewną sumkę, która przyczyni się do spełnienia tego marzenia.

Biust zmienia się przez lata i na różnych etapach życia obserwujemy jego większe lub mniejsze metamorfozy. Aby zachował jędrność i kształt na długo, należy odpowiednio o niego dbać. Stosowanie specjalistycznych kremów oraz wykonywanie ujędrniających ćwiczeń to podstawa, ale trzeba również wiedzieć, co spożywać. Naukowcy ze Szwecji dokonali niedawno zadziwiającego odkrycia, które z pewnością wprawi w zły humor sporo pań. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, elitereaders.com

Reply