Mocne przesłanie Morgana Freemana otworzyło oczy wielu ludziom! Czy trafiło również do Ciebie?

Morgan Freeman to znany i lubiany amerykański aktor, narrator i reżyser.

Wystąpił w wielu kasowych produkcjach m.in. w Wanted, Seven, RED, Lucy, The Dark Knight Trilogy czy The Sum of All Fears. Za drugoplanową rolę w filmie Za wszelką cenę otrzymał w 2004 roku Oscara. Jest jednym z najlepiej zarabiających amerykańskich aktorów. Dużo mówi się nie tylko o jego dorobku filmowym, a także o jego działalności charytatywnej oraz pszczelarstwie.

Jak dobrze wiadomo w dzisiejszym rozwiniętym świecie, pszczoły giną na potęgę. Freeman w 2014 roku postanowił zamienić swoje 50-hektarowe ranczo w azyl dla tych pożytecznych owadów. Stał się pszczelarzem i godzinami karmił owady wodą z cukrem. Obecnie ma 82 lata i nadal chętnie wspiera pszczoły. Cztery lata temu stało się o nim głośno za sprawą wartościowego przesłania, którym podzielił się z ludźmi. Znajdziecie je poniżej.

Mam 78 lat i myślę, że nie zostało mi zbyt wiele czasu.
Mam miliony dolarów w banku, ale nie mogę za nie kupić zdrowia, uratować życie.
Mam rodzinę i miliony fanów na całym świecie, ale teraz jestem zupełnie sam. Żyłem w niewłaściwy sposób i chcę, cię przed tym uchronić.
Posłuchaj mnie, jeśli chcesz zmienić swoją przyszłość.
Chciałbym, by ktoś powiedział mi, to gdy byłem młody. Stało się inaczej.
Same pieniądze same w sobie nie są złe. To tylko papier o szacunkowej wartości, który pozwala nam dotrzeć do innych rzeczy, które uważamy za wartościowe.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply