Kobieta może być piękna w każdym wieku. Wystarczy spojrzeć na te modelki: wyglądają świetnie, choć już dawno skończyły 70 lat

Panujący od lat kult młodości sprawił, że ludzie starsi zostali zepchnięci na margines. Świat oferuje rozrywki przede wszystkim osobom młodym i sprawnym, zapominając o seniorach, którzy również chcą cieszyć się życiem i wyglądać pięknie.

Choć młodość i nieskazitelny wygląd to wciąż jedne z najbardziej pożądanych wartości dzisiejszego świata, to powoli do głosu dochodzą osoby w wieku emerytalnym. Seniorzy coraz chętniej uprawiają sporty, poznają nowinki techniczne czy interesują się trendami w modzie, przez co tworzą nową grupę konsumentów. Znakiem zachodzących zmian w postrzeganiu ludzi po 60 roku życia jest ich obecność na wybiegach mody czy sesjach zdjęciowych.


old-lady-p


Kobieta może być atrakcyjna w każdym wieku, nie tylko gdy ma jędrne ciało dwudziestoparolatki, bo o pięknie świadczy także wnętrze. Kobieta dojrzała jest bardziej tajemnicza, ma większą świadomość swojego ciała i jego atutów. Dowodem na to, że panie po siedemdziesiątce nadal mogą być atrakcyjne i pracować jako modelki, jest obecność w świecie mody 9 kobiet zaprezentowanych poniżej. Choć ich metrykalny wiek jest już słuszny, to nadal wyglądają fantastycznie, mają super figury i błysk w oku, którego mogłaby im pozazdrościć niejedna koleżanka, młodsza nawet o pół wieku.

1. Lauren Hutton, 72 lata

W trakcie swojej kariery modelki seniorki, Lauren wzięła udział w 26 sesjach zdjęciowych dla Vogue. Dodatkowo pozowała dla MUSE, Edit i Harper Bazaar. W wieku 61 lat wystąpiła nago przed obiektywem dla magazynu Big.

old lady (7)


Koniecznie odwiedźcie kolejne strony, by zobaczyć, jak świetnie może wyglądać kobieta po 70 roku życia.

old lady (8)

 


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : incrivel.club

Reply