Mogła poświecić życie córki, by ratować synów, bądź ratować córkę poświęcając synów… Wybrała trzecią możliwość!

Chloe Dunstan wraz z mężem posiadali troje synów.

Bardzo pragnęli mieć jeszcze córeczkę, dlatego Chloe zaszła w czwartą ciążę. Podczas badania USG okazało się, że kobieta spodziewa się trojaczków: dwóch chłopców i dziewczynki. Nowina zszokowała rodzinę, ale też ucieszyła. Niestety ich szczeście zostało zmącone informacją od lekarzy, że ich córeczka rozwija się wolniej niż chłopcy. Lekarze sugerowali by matka, dla dobra pozostałych dzieci wzieła udział w przyspieszonym porodze, który wręcz, skazywał małą na śmierć. To był 28 tydzień, dziewczynka najprawdopodobniej nie przeżyła by. Rodzice, musieli podjąć decyzję, która zaważyła na życiu całej rodziny….Chloe i Rohan byli rodzicami trzech chłopców. Pragnęli jednak, mieć jeszcze córeczkę…

1Chloe zdecydowała się po raz czwarty zajsć w ciąże, liczac, że uda się dziewczynka.

2Radość rodziny była ogromna, gdy okazało się, że spodziewają się kolejnego dziecka.

3
Po kilku tygodniach, podczas badania USG, kobieta usłyszała coś, czego sie nie spodziewała…

4„Dowiedzieliśmy się, że poza upragnioną córeczką, będziemy mieć jeszcze dwóch synów. Byłam w wielkim szoku, gdy okazało się, że spodziewam się trojaczków. Towarzyszły mi niemalże wszytskie uczucia naraz: szczęście, ekscytacja, ale też przerażenie.”

5Kolejne dni ciąży mijały, a jej brzuch robił się coraz większy. Dlatego kobieta ponownie odwiedziła lekarza.

6W 28 tygodniu ciąży dowiedziała się, że jej córka rośnie znacznie wolniej niż chłopcy, a jaj stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień.

7Chloe i Rohan stanęli przed trudnym wyborem. Mogli zdecydować się na chirurgiczny poród, ryzykujac tym samym życie chłopców. Zakałdano dwa scenariusze: dać szansę dziewczyncę ryzykując życiem chłopców, czy urodzić chłopców, nie dając córeczce szans na przeżycie.

8

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply