17-latek został wybrany ojcem balu. Historia, jaka się za tym kryje smuci, ale i napełnia nadzieją

Rozwód rodziców jest zawsze bardzo ciężki dla dzieci, zwłaszcza tych małych, zniknięcie z życia jednego z najważniejszych ludzi w życiu potrafi wpłynąć na całe późniejsze życie.

Niestety coraz częściej zdarza się, że ludzie, zamiast próbować iść na kompromis, szukać wyjścia ze złych sytuacji, poddają się i wolą odejść. Czasami po kilkunastu miesiącach czasami po latach. Ludzie tracą nić porozumienia i rozstają się. Niestety często największe cierpienie spada na dzieci. Te małe nie rozumieją, dlaczego rodzice się już nie kochają, dlaczego są na siebie źli.

 

 

Dzieci często obwiniają o to siebie, że tata czy mama odeszli, sądzą, że były niegrzeczne, że rodzice ich nie kochają. Niewielu rodziców staje na wysokości zadania i mimo nieporozumień z byłą żoną lub mężem, pamięta, że dzieci nie są niczemu winne i dba o kontakt z nimi. Interesuje się ich postępami i pokazuje, że są ważne.

Niestety większość z rodziców odchodzi i zapomina o swoich dzieciach, układa sobie życie od nowa. W takiej sytuacji został 17-letni Mohammad i 6-letnia Noor, których ojciec zostawił po rozwodzie z ich matką.

Zobacz na kolejnej stronie, co niezwykłego zrobił dla małej Noor jej brat.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : buzzfeed.com, people.com, twitter.com,

Reply