17-latek został wybrany ojcem balu. Historia, jaka się za tym kryje smuci, ale i napełnia nadzieją

Sadia Karamat sama wspomina, że rozwód bardzo wypłynął na jej dzieci, zwłaszcza na małą Noor. Była bardzo smutna, nie do końca potrafiła zrozumieć dlaczego tak się stało, że nie ma już jej taty w życiu. Sprawa pogorszyła się, gdy w jej szkole ogłoszono bal, na którym dziewczynki miały zatańczyć pierwszy taniec ze swoimi ojcami. Noor bardzo przeżywała, że nie pójdzie na ten bal.

17-latek został wybrany ojcem balu. Historia, jaka się za tym kryje smuci, ale i napełnia nadzieją

 

Kiedy jej brat zobaczył, jak bardzo dziewczynka chciała tam iść w swojej błyszczącej sukience, ani chwili się nie wahał i stwierdził, że on pójdzie zamiast jej ojca. Mohammad zabrał swoją siostrę ubraną w piękną suknię na bal, by nie czuła się gorsza od dzieci, które miały pełne rodziny. Bawili się cały wieczór, a jej brat wygrał tytuł ojca wieczoru i wspaniałą nagrodę – pudełko słodyczy.

Rodzina po rozwodzie przeszła wiele, stracili dom i przez dwa miesiące byli bezdomni. Powoli odzyskiwali stabilizację, wsparcie syna było dla Sadii największą podporą. Trzymamy kciuki, by zawsze dbali o siebie i życie im się układało!

17-latek został wybrany ojcem balu. Historia, jaka się za tym kryje smuci, ale i napełnia nadzieją 17-latek został wybrany ojcem balu. Historia, jaka się za tym kryje smuci, ale i napełnia nadzieją

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com, people.com, twitter.com,


Reply