Kiedy zniknął jej psiak była pełna złych przeczuć, nie sądziła, że wpadł w kłopoty tak blisko domu! Akcja ratunkowa trwała 9 godzin!

Zwierzaki są bardzo ciekawskie, zwłaszcza młode, nie przepuszczą okazji, by sprawdzić każdy kąt, każdą norkę.

Zwłaszcza młode psiaki, są bardzo ciekawe wszystkiego, co się rusza. Uwielbiają gonić, tropić i kopać. Kto miał psa i ogród ten wie, czym to się kończy. Wielkie wykopy, podkopy i drzewka, które rosną korzeniami do góry. Jednak każdy właściciel, który ma psa przyzna, że jest to niewielka cena za radość, jaką wnoszą psy do domu. Przy nich nie ma nudy, masz kogoś, kto wygrzeje ci nogi w nocy i wyciągnie na spacer w dzień.

dogs-1246588_960_720

 

Poza nielicznymi przypadkami, kiedy właściciele okazują się nieodpowiedzialnymi ludźmi i porzucają psy, większość kocha swoje pupile i wie, że bez nich życie nie byłoby takie wesołe. Poza zabawami i radością okazuje się, że psy chronią ludzi przed depresją i alergiami. Zwłaszcza dzieci, które są o wiele zdrowsze, gdy mają kontakt z psem i co ważne, wykazują się większą empatią niż dzieci, które nie miały do czynienia ze zwierzakami.

Czasami jednak psy mają tak szalone pomysły, że właściciele łapią się za głowę. Co nowego psiak wymyślił i ile trzeba będzie to sprzątać. Rachel Stormonth-Darling przekonała się, że jej pies jest terrierem, któremu nawet najciemniejszy tunel niestraszny. Całą opowieść znajdziesz na kolejnych stronach.

dogs-1847816_960_720

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply