To nagranie wstrząsnęło rodzicami w całej Ameryce. Nie mogą uwierzyć, jak brutalnie wyglądają treningi cheerleaderek

Aby osiągnąć sukces, trzeba bardzo dużo ćwiczyć.

Stare powiedzenie mówi, że trening czyni mistrza i trudno się z tym nie zgodzić. Chcąc być mistrzem w jakieś dziedzinie, trzeba bardzo dużo trenować. Niestety obecnie presja osiągnięcia sukcesu w swojej dyscyplinie jest coraz większa i nie każdy może jej podołać, zwłaszcza młodzi ludzie.

Marząc o sukcesie w sporcie trzeba zacząć na poważnie ćwiczyć jeszcze w szkole podstawowej, a ojcami pierwszych zwycięstw młodych sportowców są szkolni nauczyciele. Niestety nie wszyscy z nich wiedzą jak powinien wyglądać trening ucznia i wielu z nich zamiast pomagać, szkodzi młodzieży.

Pecha natrafienia na nieodpowiedniego szkolnego trenera miała między innymi Ally Wakefield, 13-letnia uczennica East High School w Detroit, która należała do szkolnej drużyny cheerleaderek.

Cheerleaderki swym akrobatycznym tańcem mają zagrzewać futbolistów do walki, a ich pokazy zapierają dech w piersiach, lecz wymagają ciężkich treningów. Niestety trener Amy przesadził i na siłę chciał ze swoich uczennic zrobić mistrzynie, zadając im ból.

Do sieci trafiło nagranie pokazujące, jak trener zmusza Amy do trwania w szpagacie i obliguje jej koleżanki do trzymania nastolatki w bolesnej pozie. 13-latka wyrywa się, krzyczy z bólu, ale nauczyciel nie reaguje, dopóki nie uzna, że ćwiczenie zostało wykonane. Sprawa trafiła na policję, a belfer został zawieszony.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nypost.com, youtube.com

Reply