Znalazł te dziwne ziemniaki na plaży. Gdy się im dokładnie przyjrzał, zrozumiał wszystko!

Morza i oceany są pełne przeróżnych stworzeń. Najdziwniejsze z nich żyją głęboko pod wodą i nie wyglądają zbyt przyjemnie.

Mitsukurina, Dragonfish, Coffinfish, Fangtooth czy Bathynomus nie należą do zbyt urodziwych. Nie wszystkie zostały dobrze poznane i wciąż na ich temat wiadomo bardzo niewiele. Dowodem na ich istnienie są przeważnie tylko przerażające zdjęcia. Okazów tych na próżno szukać w oceanariach czy sklepach zoologicznych.

Przechadzając się po plaży, można się natknąć na różne znaleziska: muszelki, bursztyny, glony, kamyki czy butelki z listami. Często spotkać można także przedmioty, które absolutnie nie powinny się tam znajdować: śmieci, martwe zwierzęta czy fragmenty garderoby. Najwięksi szczęściarze trafiają na cenne okazy. Znajdują pieniądze, biżuterię, zegarki czy cenne kamienie. Wystarczy mieć czujne oko lub zaopatrzyć się w wykrywacz metali, który szybko zlokalizuje ukryty w piasku łańcuszek czy kolczyk.

Pewien mieszkaniec Wielkiej Brytanii postanowił wybrać się z psem na spacer po plaży. Nagle czworonóg zaczął wykopywać coś z piasku. Mężczyzna podszedł bliżej i zobaczył dwa dziwnie wyglądające obiekty. Przypominały nieco stare ziemniaki lub wysłużone baseballowe piłeczki.

Czym faktycznie były te dziwne kulki? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wikr.com

Reply