Przerażona matka odsunęła córkę, gdy zobaczyła, że wytatuowany motocyklista do niej pomachał. Popełniła wielki błąd!

Pewien wytatuowany facet na motorze zbliżył się do dziewczynki przebywającej z rodzicami w samochodzie. Przyjaźnie się uśmiechnął i pomachał ręką. Przerażona jego zachowaniem matka, szybko odsunęła dziecko i zabroniła jakichkolwiek kontaktów ze „złowrogimi motocyklistami”. Mężczyzna poczuł się bardzo urażony i wystosował następujący apel na Facebooku.

Zwracam się do rodziny w dużym czerwonym SUV-ie,

 

Zgadza się. Jestem wielkim gościem na motorze, który waży 130 kg i ma mnóstwo tatuaży. Czasami piję piwsko i przeklinam…

Jednak jednym muszę was rozczarować. Od jedenastu lat jestem w szczęśliwym małżeństwie a moje dzieci nazywają mnie „tatuśkiem”. Posiadam wyższe wykształcenie. Moja mama jest ze mnie niezwykle dumna. Wszyscy znajomi mówią jej, że bardzo dobrze wychowała syna. Siostrzeńcy i siostrzenice zawsze cieszą się na mój widok.

Kiedy moja mała córeczka złamała rękę, płakałem głośniej niż ona… Czytam mnóstwo ciekawych książek i chętnie pomagam ludziom. Jestem niezwykle wdzięczny naszym żołnierzom. Często płaczę na filmach…

Jeśli następnym razem uśmiechnę się do twojego dziecka i powiem mu „cześć”, a ty znowu chwycisz je i powiesz mu, że nie rozmawia się ze „złymi ludźmi”, to pamiętaj, że właśnie ten zły człowiek jako pierwszy pobiegnie do Twojego płonącego domu, aby uratować rybkę Twojej córki, aby mała za nią nie płakała.

motocyklista

3

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

One Response

  1. Dany

Reply