W rejonie płaskowyżu Nazca znaleziono humanoidalną mumię! Czy to w końcu niezaprzeczalny dowód, że naszą planetę w starożytności nawiedzali obcy?

Świat pełen jest zagadek, które od lat nie można wyjaśnić.

Człowiek od zawsze spoglądał w niebo i zastanawiał się, gdzie kończy się ten kosmiczny bezkres i czy gdzieś jeszcze żyją jakieś rozumne istoty. XX wiek przyniósł podbój kosmosu, ale na te pytanie wciąż nie odnaleziono odpowiedzi. A może rozwiązanie tej zagadki kryje się o wiele bliżej, bo na Ziemi?

Świat starożytnych cywilizacji jest badany od wieków, ale wciąż nie do końca wiadomo, jak nasi przodkowie poradzili sobie np. z budową piramid w Gizie czy kamiennych murów Puma Punktu w Boliwii. Wiele osób twierdzi, że ówczesna wiedza nie pozwalała na sprostanie tym zadaniom i pomocną dłoń do Egipcjan czy mieszkańców Południowej Ameryki wyciągnęli przybysze z kosmosu.

Jednym z miejsc, gdzie rzekomo mieli działać obcy jest płaskowyż Nazca w Peru. Zasłynął on w świecie z płaskorzeźb zwierząt, roślin i figur geometrycznych, które można zobaczyć dopiero z lotu ptaka. Wiele osób nie wierzy, by starożytni mogli z taką dokładnością wyryć linie o szerokości 1 metra i głębokości 20 centymetrów i jest przekonanych, że tereny te nawiedzali kosmici.

Oczywiście problem z wyjaśnieniem tego, jak starożytni wznieśli swoje budowle, to jeszcze nie dowód na istnienie pozaziemskich cywilizacji. Dlatego zwolennicy tej teorii szukają innych znaków potwierdzających ich słowa i ku zaskoczeniu wszystkich, znajdują je!

Niedaleko miasta Nazca, grupa badaczy-pasjonatów znalazła humanoidalną mumię! Kształtem jest bardzo podobna do człowieka, ale są pewne istotne różnice, pozwalające sądzić, że to byt nie z naszej planety! Badania trwają.

Więcej o tym niezwykłym znalezisku przeczytacie na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nolocreo.com, dailymail.co.uk

Reply