Muzułmanka twierdzi, że wynalazła lek na homoseksualizm. Problem mają rozwiązać czopki od samego proroka

Miłość niejedno ma imię.

Nie każde relacje są jednak w pełni akceptowane w każdym zakątku świata. Problem mają zwłaszcza osoby tej samej płci, których związki często są uważane za niezgodne z prawami natury lub zasadami religii. Takie relacje są niedopuszczalne i zwalczane zwłaszcza w krajach muzułmańskich. 


W niektórych krajach Bliskiego Wschodu jest on zwalczany zgodnie z tzw. „prawem rozpusty”. Obowiązuje ono np. w Kuwejcie, gdzie homoseksualiści są narażeni na długie wyroki więzienia za „rozpustne życie”. Arabscy naukowcy próbują ich leczyć różnymi metodami. W wielu krajach np. Egipcie funkcjonują specjalne kliniki mające za zadanie odmianę orientacji homoseksualistów. Co trochę też pojawiają się lekarze, którzy sprzedają coraz to nowsze recepty na tę straszną w ich opinii chorobę. 

Metody leczenia, które zaproponowała muzułmańska lekarz, Mariam Al-Sohel z Kuwejtu bije wszystkie inne na głowę. Kobieta twierdzi, że homoseksualizm jest wywoływany przez robaka, którego można wyeliminować poprzez… czopki. Al-Sohel swoje metody nazywa medycyną prorocką. W wywiadzie dla telewizji Scope kobieta tłumaczyła:

Popęd seksualny rozwija się, gdy osoba zostaje zaatakowana seksualnie i trwa, ponieważ istnieje robak analny, który żywi się nasieniem.

„Lekarka” twierdzi, że robaka można zagłodzić, zabić, a pomóc w tym mogą specjalne czopki. Jak informuje pani doktor mają one ten sam skład dla kobiet i mężczyzn i różnią się jedynie kolorem. Muzułmanka podaje też, że są pewne rodzaje żywności, które pomagają panom odzyskać swą „męskość”.

Każda żywność, która ma swe korzenie w ziemi, zapewnia ludziom stabilność, wzmacnia ich mięśnie i zwiększa ich męskość. Gorzkie jedzenie też zwiększa męskość – pouczała.

To jest nauka i nie ma się czego wstydzić – podsumowuje Al-Sohel.

Jednego nie można jej odmówić – przekonania, że ma rację.

Źródło: jpost.com, stepfeed.com

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply