Zanurz twarz w misce z wodą gazowaną. Ten japoński sposób na piękną skórę podbija świat!

Jeśli szukasz naturalnego, taniego i sprawdzonego sposobu na piękniejszą oraz zdrowszą cerę, mamy coś specjalnie dla ciebie. Wystarczy woda gazowana, aby w znaczący sposób poprawić wygląd skóry. Jej stosowanie spopularyzowały Koreanki i Japonki, które jak dobrze wiemy, długo zachowują młodość.

Woda gazowana ma szereg cennych właściwości. Doskonale oczyszcza, uelastycznia i dotlenia skórę. Działa jak peeling, usuwający martwy naskórek. Ponadto świetnie odblokowuje pory oraz hamuje wydzielanie łoju. Zawarte w niej składniki wyrównują koloryt i zmniejszają opuchliznę.


sparkling-water


Jak myć twarz wodą gazowaną?

Przemywanie twarzy wodą gazowaną jest szczególnie polecane osobom zmagającym się z pryszczami i przetłuszczaniem skóry. Należy jednak pamiętać, aby nie robić tego zbyt często, gdyż na wrażliwej cerze mogą pojawić się podrażnienia. Najlepiej zanurzać w niej twarz 1-2 razy w tygodniu.

Wlej do miski wodę gazowaną i zwykłą w takich samych proporcjach. Wymieszaj i zanurz w naczyniu twarz. Wytrzymaj 30 sekund i osusz skórę ręcznikiem.

Jeśli nie chcesz zanurzać twarzy, możesz przecierać skórę wacikiem nasączonym w roztworze.

sparkling-water3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : gutfuerdich.co

Reply