Nastolatki chciały zabłysnąć przed znajomymi, policja dała im nauczkę lepszą niż mandat czy areszt

Każdy nastolatek przechodzi bunt i ma na koncie głupie zachowania, czasem odpowiednia kara szybko otrzeźwia.

Bunt, zmiana myślenia i szukanie swoich ścieżek jest ważne nie tylko dla samych nastolatków, ale też dla społeczeństwa. To z ich buntu powstają nowe światłe pomysły, które zmieniają rzeczywistość, wpływają na przyszłość. Jednak czasem nastolatkowie wpadają na pomysły, których skutki mogą być opłakane.

Wszelkiego rodzaje wyzwania, które pojawiają się w internecie, mają znamiona poszukiwania najgłupszego przedstawiciela pokolenia. Wyzwania polegające na jedzeniu ostrych przypraw, kaleczeniu się czy pozwaniu do zdjęć w niebezpiecznych miejscach zebrało już śmiertelne żniwo. Niektóre nastolatki uważają, że najważniejszy jest bunt wobec władzy i uważają, że najlepiej to wyrażą obrażając, czy to policję, czy to straż.

Osobiste poglądy na temat stróżów prawa są różne, jednak kiedy dochodzi do wypadku czy chce się samemu przejść spokojnie po mieście, każdy lepiej się czuje, gdy w pobliżu jest jakiś patrol. Dwie nastolatki w Yorkshire zostały przyłapane na tym, że obrzucały wóz policyjny jajkami. Policjanci mogli wypisać im mandat, ale stwierdzili, że i tak opłatę wniosą rodzice, a nastolatki nie dostaną nauczki, że jest to własność publiczna, której nie można niszczyć.

Zamiast mandatu, nastolatki dostały do ręki wiadra i gąbki. Musiały dokładnie umyć wóz policyjny. Posterunek umieścił zdjęcie pracujących dziewczyn na swojej stronie, by pokazać, że taka kara jest adekwatna i uczy. Lokalna społeczność zgadza się w pełni z tym, co zrobili policjanci. Taka nauczka da do myślenia dziewczynom i pokaże im, że energie i bunt można ukierunkować na lepsze cele niż niszczenie wspólnej własności.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply