Myśleli, że to kosmita i ze strachu zaczęli go bić kijami. Gdy poznali prawdę, żałowali swojego postępowania

Ludzie na całym świecie ciągle wierzą w istnienie istot pozaziemskich i to, że czas od czasu odwiedzają naszą planetę.

Podobno są na to niezbite dowody, a nauka nie jest w stanie im zaprzeczyć, a czasem nawet podsyca wiarę w zielonych ludzików. Różne programy telewizyjne oraz artykuły w prasie i internecie przekonują, że poza naszą cywilizacją, jest jeszcze inna, inteligentniejsza i bardziej rozwinięta. Najbardziej przekonani są o tym Amerykanie i jak wynika z sondażu Ipsos, aż 45% z nich wierzy w to, że kosmici składają wizyty mieszkańcom Ziemi.

Ludzie boją się tego, co obce i wszelkie dziwne formy życia traktują jak istoty pozaziemskie. Strach przed nieznanym każe im omijać takie stworzenia szerokim łukiem lub ostro na nie reagować. Zmutowane zwierzęta nie biorą się z kosmosu. Czasem dziwne gatunki to wynik podejrzanych eksperymentów naukowych i wpływu skażonego środowiska. Niekiedy ich straszny wygląd wynika z wrodzonych wad i absolutnie nie ma nic wspólnego z kosmitami. Niestety nie każdy ma tego świadomość i jak pokazuje ten przypadek, czasem trzeba pomyśleć, zanim się coś zrobi, bo przez przypadek można kogoś skrzywdzić. Przejdź na kolejne strony, by dowiedzieć się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, elitereaders.com, wereblog.com

2 komentarze

  1. bbr

Reply