Myślisz, że to zwykły ziemniak? Jego wnętrze kryje pewną niespodziankę, która może zwalić z nóg!

W życiu niejednokrotnie się mylimy. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się czymś oczywistym, w rzeczywistości może okazać się czymś innym. 

Jeśli niespodzianki są przyjemne, czujemy się fantastycznie, ale zdarza się również, że jesteśmy zawiedzeni i rozczarowani, że daliśmy się zmylić. Wydawałoby się, że poniższe zdjęcie przedstawia dorodnego ziemniaka, ale tylko w 50% tak faktycznie jest. W rzeczywistości to mobilny mini hotel przypominający ziemniaka.

W South Boise w Idaho możesz zarezerwować pobyt w gigantycznym ziemniaku. Kartofel waży 6 ton i mierzy 8,5 metra długości. Chociaż nie jest zbytnio przestronny (ma jakieś 3,5 metra szerokości), to dla jednej, maksymalnie dwóch osób ma wystarczająco dużo miejsca. Jest wykonany ze stali, gipsu i betonu. Został stworzony przez Komisję Ziemniaków z Idaho w celu promowania najlepszych warzyw z regionu. 

Olbrzymi ziemniak jeździł przyczepiony do ciężarówki przez sześć lat po całym stanie. Takie wycieczki były dość kosztowne i zastanawiano się jak nieco zmniejszyć koszty. Pewna gospodyni domowa Kristie Wolfe wpadła na pomysł, aby przekształcić ziemniaka w pokój do wynajęcia. Komisja ds. Ziemniaków się zgodziła i dała jej wolną rękę, by zrobiła z nim, co się jej podoba. Kobieta dość szybko przekształciła nijaką bryłę w bardzo przytulną przestrzeń.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply