Zobacz 7 prostych sposobów, by świetnie wychodzić na zdjęciach z plaży!

Pierwsze upalne dni za nami, ale będzie ich coraz więcej. Każdy z nas prędzej czy później wyląduje na plaży lub w innym miejscu, gdzie odsłania się ciało. A wiadomo, zimowe opony czasem jeszcze niezmienione na letnie ;) Żeby nowe zdjęcia na Facebooku złapały mnóstwo lajków wystarczy zastosować kilka tricków, żeby ciało wydało się smuklejsze, a zbędna fałdka zniknęła.

Nie jest to takie trudne, a efekt jest naprawdę widoczny. Zobacz na przykładach czego się wystrzegać, a na co warto zwrócić uwagę.

Najważniejszą sprawą jest dobra postawa.  Można skrzyżować też nogi, wtedy wydadzą się smuklejsze. Podobny efekt da położenie dłoni na biodrach.

6


Przy zdjęciu portretowym pamiętaj o wysunięciu podbródka, sylwetka wyda się smuklejsza gdy staniesz lekko bokiem.

1


Gdy pozujesz siedząc na leżaku też należy się wyprostować, unikniesz wtedy wałeczków na brzuchu, warto skrzyżować nogi położyć na nich nogi.

2

]

Zawsze pamiętaj żeby się nie garbić, proste plecy zmieniają bardzo dużo na zdjęciu!

3


Zdjęcie na którym leżysz też można zepsuć. Pamiętaj by trzymać razem kolana i podnieść się na łokciu – różnica gwarantowana.

4

5


Jeśli pozujecie tyłem nogi trzymaj blisko siebie i delikatnie unieś się na palcach, to skutecznie wysmukli twoją sylwetkę. Proste plecy i dłonie na biodrach i efekt murowany.

7


Na zdjęciach „do pasa”  pamiętaj by pochylić się lekko w stronę aparatu, uśmiechnąć się i wyprostować ramiona.

8

 

Zapamiętajcie te tricki, na pewno przydadzą wam się na letnich wakacjach. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : trinixy.ru

Reply