Naga modelka ubrana jedynie w szalik i stringi przechadzała się po centrum handlowym i nikt jej nie zauważył! Jak to możliwe? 

Ludzie bezgranicznie polegają na zmyśle wzroku, zapominając, że może być bardzo zwodniczy.

Wiele osób deklaruje, że wzrok to ich zdaniem najważniejszy ze wszystkich zmysłów, jakie posiada człowiek. Trudno z tym zdaniem polemizować, bo zdolność widzenia pomaga człowiekowi orientować się w otaczającym świecie, a jego utrata diametralnie zmienia życie, mocno ogranicza samodzielność.

 

Choć wzrok jest niezwykle istotny dla człowieka, to nie można mu bezgranicznie ufać. Po pierwsze nasze oczy nie zawsze dokładnie widzą wszystkie szczegóły odbieranych obrazów, a po drugie obrazy te są jeszcze interpretowane przez mózg, który może fałszywie ocenić to, co zarejestrowały oczy.

Ostatnio o tym, że oczom nie można w 100% ufać, przekonali się goście jednego z lokalnych centrów handlowych w stanie Maryland, którzy nie zauważyli, że obok nich paraduje naga kobieta!

 

Sprawcą całego zamieszania jest malarz o pseudonimie Jen the Body Painter. Artysta zajmuje się body-paintingiem, czyli sztuką ozdobnego malowania ciała i uwielbia, jak jego prace zwodzą zmysły oglądających je ludzi.

Mężczyzna wraz z córką znalazł modelkę, która zgodziła się na udział w ich szalonym artystycznym eksperymencie i ubrał jej ciało tylko za pomocą farb! Efekt był piorunujący!

Więcej zdjęć już na kolejnej stronie. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply