Nie mył się od 60 lat! Powód, dla którego nie dba o higienę, zwali cię z nóg!

Higiena osobista jest bardzo ważna, ponieważ jej brak przyczynia się do namnażania chorób i był powodem wielu epidemii w średniowieczu. Choć powszechnie wiadomo, iż myć się trzeba to pewien 80-latek postanowił, że tego robić nie będzie i uparcie się tego trzyma. 

Amou Haji to mieszkaniec miejscowości Dejgah położonej w południowo-zachodnim Iranie. Mężczyzna zyskał miano „najbrudniejszego człowieka świata”, ponieważ w wieku około 20 lat postanowił, że zaprzestanie mycia się. Zacięty w swym postanowieniu do dziś nie skorzystał z prysznica, a dodatkowo prowadzi bardzo nietypowy tryb życia i odżywiania się, który szokuje wszystkich, którzy go poznali.


the-dirtiest-man-in-the-world-p


Dlaczego Amou Haji się nie myje? Mężczyzna uważa, że mycie się przynosi choroby, więc nie prowokuje losu i unika wody jak ognia. Choć większość osób szybko zaprzeczyłaby jego teorii, to trzeba zauważyć, że Amou dożył sędziwego wieku, pomimo pokrywającego go brudu i czuje się świetnie. Uważa, że życie w zgodzie z naturą sprawiło, iż jest w świetnej kondycji.

Amou Haji zarzeka się, że już od 60 lat się nie kąpał, a nawet nie mył twarzy

the-dirtiest-man-in-the-world-7


Jak twierdzi Amou, już sama myśl o czystej wodzie napawa go złością. Nie oznacza to jednak, że mężczyzna zarzucił wszelkie pielęgnacyjne czynności, gdyż dba o włosy i brodę. Czy chodzi do fryzjera? Nie, znalazł lepszy sposób na pozbycie się za długich kosmyków: przypala je nad ogniskiem.

Do regulacji długości włosów służył mu stary garnek

Gdzie mieszka Amou? Czym się żywi? Przeczytajcie kolejną stronę, jeśli macie odwagę poznać jego specyficzną dietę. 

the-dirtiest-man-in-the-world-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : catinwater.com

Reply