Nie mył się od 60 lat! Powód, dla którego nie dba o higienę, zwali cię z nóg!


Skóra mężczyzny ma kolor ziemi, do czego przyczynia się nie tylko brud, ale i warunki mieszkalne. Amou zamieszkał bowiem we własnoręcznie wykopanej dziurze. Jama częściowo osłania go przed czynnikami atmosferycznymi, a okolicznym mieszkańcom kojarzy się jednoznacznie – z grobem. Choć proponowali swojemu rodakowi zmianę sposobu życia, ten pozostaje wierny swoim przyzwyczajeniom i przekonaniom.

Mężczyzna jest zadowolony ze swojego odbicia w lustrze i w pełni się akceptuje

the-dirtiest-man-in-the-world-1


Ciekawa jest także dieta „najbrudniejszego człowieka świata”, ponieważ nie je on świeżych produktów. Na łąkach i w lasach wyszukuje martwych zwierząt i zjada ich nadgniłe ciała niczym hiena lub sęp. Najczęściej spożywa jeżozwierze, których w okolicach nie brakuje. Dodatkowo w ciągu dnia wypija aż 5 litrów wątpliwej jakości wody, którą sączy z puszki po oleju napędowym, co wg niego nadaje jej niepowtarzalny smak.

Pomimo nietypowego stylu życia Amou czuje się zdrowo

the-dirtiest-man-in-the-world-4


Z pewnością dieta Amoua dla większości ludzi skończyłaby się zatruciem i wizytą w szpitalu, ale staruszek jest przyzwyczajany już do takich pokarmów. Warto wspomnieć, że nie tylko jego dieta jest obrzydliwa, ale także nałogi. Mężczyzna pali i nie są to tylko zwykłe papierosy, ale też skręty wykonane z suszonych odchodów zwierząt, więc taki „dymek’ do najzdrowszych i smakowitych nie należy.

Pewnie nie wielu miałoby ochotę spróbować fajki nabitej odchodami

Co sam o swojej sytuacji mówi Amou? Przeczytacie o tym na ostatniej stronie. 

the-dirtiest-man-in-the-world-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : catinwater.com


Reply