Najkrótsze małżeństwo na świecie trwało tylko 2 godziny. Wszystko przez to zdjęcie!

Ludzie rozwodzą się z bardzo różnych powodów. Przeważnie przyczyną jest zdrada jednego z małżonków lub wypalenie się uczucia.

Zazwyczaj rozstaniu towarzyszy mnóstwo emocji i partnerzy rzadko kiedy pozostają w przyjacielskich relacjach, a jedyne co ich łączy to wspólne potomstwo. Fala rozwodów zaczyna się około 5 lat po ślubie. Po tym czasie małżonkowie są w stanie przejrzeć się na wylot i poznać wszystkie wady i zalety. Niekiedy złych stron charakteru jest tyle, że nie ma sensu dłużej ciągnąć trudnego małżeństwa.

Z krótkich związków małżeńskich słyną głównie gwiazdy. Wszyscy pamiętamy jak w noc sylwestrową Britney Spears, będąc po kilku drinkach, wyszła za swojego przyjaciela z dzieciństwa Jasona Alexandre’a. Nieprzemyślana decyzja skutkowała rozwodem, który odbył się po trzech dniach. Nieco dłużej trwało małżeństwo Jennifer Lopez z Chrisem Jude. Byli ze sobą cztery miesiące, po czym zdecydowali się rozstać.

Podobno najkrótszym małżeństwem na świecie był związek tych dwojga ludzi. Już dwie godziny po ceremonii mąż złożył papiery rozwodowe. O rozpad związku oskarżył żonę, która złamała postanowienia przedślubne. Kłótnia dotyczyła poniższego zdjęcia ślubnego. Fotografia wygląda bardzo niewinnie i trudno uwierzyć, że mogła się stać przyczyną rozwodu. Otóż tak faktycznie było. Mężczyźnie bardzo się nie spodobała i zdobył się na ostateczny krok.

Dlaczego zdjęcie było przyczyną rozwodu? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : perfecto.guru

Reply