Najlepsze rockowe występy przesłuchań w ciemno w programie „The Voice of…”. W tym zestawieniu znalazła się Polka!

Programy telewizyjne pomagające ludziom zrobić karierę, zazwyczaj kojarzą się z wokalistami marzącymi o popowej karierze i życiu celebryty. Wbrew pozorom przychodzą tam też osoby, które lubią mocne granie i niekomercyjną muzykę. 

Rock bezsprzecznie od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzyki na świecie, choć jest średnio widoczny mainstreamowych mediach, gdzie puszcza się lżejszą i przystępniejszą muzykę. Choć rock nie bryluje w telewizji, to jego fani dość chętnie zgłaszają się do programu „The Voice of…”, ponieważ wiedzą, że tam zostaną oceniani tylko za umiejętności wokalne, a nie za swój np. wygląd.


rock-p


Świetnych występów w różnych krajowych edycjach programu „The Voice of…” było wiele, ale kilka z nich szczególnie przypadło do gustu jurorom, publiczności w studio, telewidzom, a także internautom, którzy później setki tysięcy razy oglądali powtórki z przesłuchań na You Tubie. Do najlepszej siódemki rockowych występów trafili ludzie z całego świata, w tym dziewczyna z Polski.

Nawet osoby, które niespecjalnie słuchają utworów z tego nurtu, mają chociaż jeden swój ulubiony rockowy kawałek

rock-1


Monika Pilarczyk zaśpiewała piosenkę Livin’ on a Prayer, a jurorzy nie pozostali obojętni na jej talent i odwrócili swoje fotele. Jej występ był porywający i energetyczny. W zestawieniu najlepszych rockowych występów znaleźli się także następujący artyści z utworami: Tiberiu Albu – I Love Rock 'N’ Roll (The Voice of Romania), Nino Alejandro – Highway To Hell (The Voice of Philippines), Florent Abrashi – Dream On (The Voice of Albania), Manny Cabo – Here I Go Again (The Voice of USA), Nicky Wicks – The Boys Are Back In Town (The Voice of Ireland) i Vladimir Pocorschi – Rebel Yell (The Voice of Romania)

Zgadzacie się z tą listą występów?

Na drugiej stronie znajdziecie inne wykony tych młodych wokalistów

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply