Najlepsze żarty wykręcone na prima aprilis. Ich autorzy mają światowy rozmach!

Często zapominamy o starych tradycjach i uważamy je za zbędne. Jednak innego zdania są wielkie koncerny, które wręcz prześcigają się w wymyślaniu najlepszego żartu, w który uwierzy wielu konsumentów. Zatem zaczynają promocję wymyślonego produktu, ogłaszają patronaty nad niemożliwymi projektami.

Najlepsze żarty nigdy nie krzywdzą innych i nie obrażają, ale sprawiają, że jesteśmy w stanie uznać za prawdziwe informacje, które zostały wyssane z palca.1. Przeźroczysta musztarda

Pikantna przyprawa z Wielkiej Brytanii jest obecna prawie na każdym stole. Jej producenci postanowili wypuścić na rynek jej bezbarwną wersję ;)

1


2. Napój pompujący ego

West jest znany z największego ego pod słońcem, stawia się niczym egipski faraon na równi z bogami. Zatem nikogo nie dziwi, że stał się logiem napoju, który aktywuje twoje ego i sprawi, że poczujesz się jak bóstwo.

2


3. Policyjny żart

Policja w Manchesterze opublikowała wiadomość, że można głosować za uwolnieniem wybranego więźnia. Ten, kto otrzyma największą ilość głosów, wyjdzie wolno.

3


4. Perfumy dla smakosza

Burger King wypuścił na rynek perfumy o zapachu mięsa ściąganego z grilla. Ponoć żart przyjął się w Japonii i tam można naprawdę nabyć te perfumy.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply