Okrzyknięto go najmłodszym ojcem na świecie, jednak testy DNA ujawniły, co innego. W sprawę zamieszani byli rodzice!

Z pokolenia na pokolenie dzieci coraz szybciej dojrzewają. Oszacowano, że dziewczynki dojrzewają płciowo nawet o 5 lat wcześniej niż ich babcie i prababcie.

Podobne zmiany obserwuje się u chłopców. Nie wiadomo do końca, dlaczego tak się dzieje i czy będzie to miało jakieś konsekwencje. W dojrzałość biologiczną dzieci wchodzą coraz wcześniej, a co za tym idzie, szybciej interesują się płcią przeciwną. Zaczynają się niewygodne pytania, zainteresowanie anatomią i pierwsze randki, które mogą (choć nie powinny) skończyć się w łóżku.

W 2009 roku na świat przyszła Maisie Roxanne, córka 15-letniej Chantelle Steadman i 13-letniego Alfiego Pattena. Sprawa wstrząsnęła nie tylko Wielką Brytanią, ale i całym światem. Zaczęła się ogólnoświatowa debata na temat moralności i życia seksualnego młodzieży. Alfie, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem, planował porzucić szkołę, aby dobrze zająć się swoją córką. Cieszył się i obiecywał, że doskonale wywiąże się z nowej roli i będzie poważnie traktował obowiązki rodzicielskie.

Nie mam regularnego kieszonkowego. Od czasu do czasu ojciec daje mi 10 funtów — tak o swojej sytuacji finansowej opowiadał dziennikarzom.

Chłopczyk pokochał malutką Maisie i wraz z partnerką oraz rodzicami opiekował się bobasem. Między czasie chodził do szkoły i zachowywał się jak normalne dziecko w jego wieku. Jedyne co go różniło to to, że stał się sławny. Pojawiał się na okładkach przeróżnych gazet i występował w programach telewizyjnych. Miał nawet własny fanklub.

Przejdź na kolejne strony, aby dowiedzieć się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, dailymail.co.uk

Reply