Najnowsza przepowiednia Jackowskiego jest przerażająca! Jasnowidz ostrzega Polskę i Europę

Krzysztof Andrzej Jackowski z Człuchowa jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem.

W 2003 roku wygrał międzynarodowy turniej dla jasnowidzów przeprowadzony w japońskiej telewizji TV-Asahi. Jackowski twierdzi, że specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych i wskazywaniu miejsc ukrycia ich ciał. Zasłynął ze współpracy z polską policją, a rozgłos zapewnił mu program telewizyjny Eksperyment jasnowidz emitowanym w 2003 roku.

I chociaż nie wszyscy wierzą w jego paranormalne zdolności, to pomógł wyjaśnić kilka naprawdę zawiłych spraw. W ciągu swojej dwudziestoletniej działalności pomógł w odnalezieniu kilkuset osób, niestety w większości były to zwłoki poszukiwanych. Na swojej stronie internetowej zamieścił kilkadziesiąt policyjnych dokumentów, które potwierdzały jego efektywną współpracę z organami ścigania.

nczas.com

W jednym z wywiadów Jackowski przyznał, że czasem zdarza się mu pomylić, lecz w większości jego wizje się sprawdzają. Swoją skuteczność oszacował na 80%. Mówi się, że Jackowski przepowiedział śmierć Lecha Kaczyńskiego. W 2010 roku ukazał się nieemitowany dotąd wywiad z Andrzejem Lepperem. Polityk zadał jasnowidzowi pytanie, kto będzie prezydentem Polski. Jackowski odpowiedział mu następującymi słowami:

Na pewno nie Kaczyński. Lecha Kaczyńskiego nie ma. Nie wiem dlaczego. On śpi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply