7 lat temu okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką świata. Sprawdźcie, jak teraz wygląda i co robi

Najsłynniejsze modelki świata swoje kariery zaczynały będąc jeszcze dziećmi.

Branża modelingowa jest bardzo specyficzna, ponieważ pracę w niej można rozpocząć niezwykle wcześnie. W efekcie, przed obiektywami aparatów fotograficznych czy na wybiegach swoich sił próbują już nawet kilkulatki. Jedni widzą w tym ich szansę na lepsze życie, a inni uważają, że praca odbiera im dzieciństwo.


Dyskusja o zatrudnianiu dzieci w kampaniach reklamowych trwa od kilku lat. Głównym zarzutem wobec tego typu projektów jest to, że małe dziewczynki są stylizowane na dorosłe kobiety, przez co ich wizerunek bywa zbyt wyzywający, co jest nie tylko niesmaczne, ale i niebezpieczne.

Pomo wielu dyskusji i różnych kontrowersji, sporo rodziców pozwala swoim szkrabom sprawdzić się przed aparatem fotograficznym czy na wybiegu. Takiej aktywności swojemu dziecku nie zabronili też państwo Blondo, rodzice uroczej Tilian.


Tilian od zawsze zwracała uwagę swoją urodą, a świat o młodej Francuzce usłyszał w 2010 roku, gdy wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Vogue’a. Jej stylizacja bardzo ją postarzała i była dość seksowna, co zbulwersowało wielu czytelników pisma i nie tylko.

Choć przeciwnicy udziału dzieci w kampaniach modowych zlinczowali pismo, autora sesji i rodziców Tilian, to dziewczynka podpisała kontrakt z agencją modelek IMG Worldwide i rozpoczęła wielką karierę.

Jak dziś wygląda 17-letnia Tilian? Jej aktualne fotki znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net, timeshighereducation.org

Reply