Świat jest nieskończenie piękny, więc aby choć w części poznać jego urok, warto przed śmiercią na własne oczy zobaczyć miejsca z tej listy

Ziemia jest piękną i bardzo różnorodną planetą, dlatego pasją wielu ludzi jest podróżowanie i odkrywanie jej uroków. Każdy kontynent kryje w sobie bowiem inne krajobrazy i cuda natury, ale wszystkie są zachwycające i godne zobaczenia. 

Gdyby ludzie bardziej zdawali sobie sprawę z wyjątkowości i piękna Ziemi, pewnie bardziej by o nią dbali, szanując jej zasoby i środowisko naturalne. Niestety człowiek wiele miejsc bezpowrotnie zmienił na gorsze, ale wciąż istnieją takie zakątki, których widok zapiera dech w piersiach. Warto więc je zobaczyć, póki jeszcze istnieją.


the-most-beautiful-places-of-the-world-p


Na szczęście człowiek ma nie tylko negatywny wpływ na środowisko, które go otacza, ale też potrafi je urozmaicać, dlatego dzieła rąk ludzkich potrafią nie mniej oszołamiać od piękna przyrody. Jeśli jesteście spragnieni estetycznych wrażeń i macie w sobie wielką ciekawość świata, to koniecznie musicie odwiedzić 30 miejsc z poniższej listy.

1. Krystalicznie czyste jezioro Moraine w Parku Narodowym Banff w Albercie w Kanadzie

the-most-beautiful-places-of-the-world-48


2. Wybrzeża Antarktydy

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć na kolejnych stronach.  

the-most-beautiful-places-of-the-world-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply