Oto najprzystojniejszy facet z Tindera! To nim interesuje się aż 14 tysięcy kobiet

Szacuje się, że około 50 milionów ludzi korzysta z Tindera. Jest to najczęściej wybierana aplikacja randkowa na świecie.

Tam niemal każdy może znaleźć osobę odpowiednią dla niego, jednak cóż robić, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej potencjalnych kandydatów lub kandydatek? Oczywiście najbardziej liczy się wygląd zewnętrzny odpowiednio wyeksponowany na zdjęciu. Na brak kandydatek do randkowania na pewno nie narzeka Stefan-Pierre Tomlin.

Ten 29-letni model i prezenter z Wielkiej Brytanii ma aż 170 tysięcy obserwujących na Instagramie. Nazywają go „Panem Tinderem” lub „Gokiem Wanem” randek. Dlaczego? Bo jest najbardziej pożądanym mężczyzną z Tindera. Zainteresowało się nim aż 14 tysięcy kobiet. Z takiej ilości dość trudno wybrać tą jedyną. Jednak raz mu się udało. Natrafił na kobietę, która przypadła mu do gustu i usunął konto. Pewnie setki pań były z tego powodu mocno niezadowolone.

Stefan-Pierre przez jakiś czas był w związku i nie chciał ciągle szukać przygód w internecie, jednak wszystko, co dobre szybko się kończy. Związek się rozpadł, a wysportowany przystojniak wrócił na Tindera. Nie wiadomo jaka była przyczyna rozstania. Pewne jest, że Stefan jest wolny i nadal szuka miłości swojego życia. Mieszka w Londynie. Swoją nietypową urodę zawdzięcza matce pochodzącej z Barbadosu i ojcu, który jest obywatelem Jamajki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply