Spłodził syna w wieku 94 lat! Teraz ma ponad 100 i został sam jak palec. Szkoda, że ta historia miała taki finał

Ten niesamowity człowiek mieszka w Indiach i nazywa się Ramjit Raghava.

Jest rolnikiem i przez całe swoje życie pracował na polu. Ramjit nie jest bogaty, ale we wiosce wszyscy go znają. Zasłynął z tego, że jest najstarszym ojcem w Indiach oraz na całym świecie. Sędziwy mężczyzna ożenił się dopiero w wieku 70 lat. Poślubił dziewczynę o imieniu Shikuntala, która była młodsza od niego o 40 lat. Dziewczyna nigdy nie narzekała na męża, a po 20 latach małżeństwa przyznawała, że jest wspaniałym kochankiem.

Nie myślę o tym, ile lat ma mój mąż. Ramjit wcale nie jest stary. Jest przystojnym i namiętnym mężczyzną. Kocha się jak młodzieniec i naprawdę chciał mieć dziecko — wyznała Shikuntala.

Po 23 latach małżeństwa para doczekała się dziecka. Byli mile zaskoczeni i z niecierpliwością oczekiwali narodzenia pierworodnego. Kobieta mając ponad 50 lat, zapewniała, że jest niezmiernie szczęśliwa, że została matką. Twierdziła, że ciąża przebiegała bardzo dobrze i miło wspomina ten okres. Po 9 miesiącach urodziła naturalnie zdrowego, ślicznego chłopca.

Ramjit w wieku 94 lat został najstarszym ojcem na świecie i wpisano go do Księgi rekordów Guinnessa. Niedługo po narodzeniu ich pierwszego synka, Shikuntala zaszła w kolejną ciążę. Na świat przyszedł następny chłopczyk. Był zdrowy i silny, jednak para zdecydowała, że wystarczy już dzieci w ich rodzinie. Kobieta poddała się sterylizacji. 94-latek jest ciągle pytany, jaki jest sekret jego męskiej nocy? Zapewnił, że nie bierze żadnych wspomagaczy ani narkotyków. Po prostu je regularnie, pije mleko i spożywa migdały. To wszystko!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply