Największy człowiek świata się ożenił! Wybranka sięga mu do pępka

Kobiety uwielbiają wysokich i dobrze zbudowanych facetów.

Sondaże z udziałem pań udowadniają, że wzrost to ważny element stanowiący o atrakcyjności partnera. Na pytanie, jaki powinien być idealny wzrost mężczyzny, większość odpowiedziała, że 180-190 centymetrów. Inne badania wykazały, że mężczyźni wysocy o szerokich barkach mają ponad dwa razy większą szansę na znalezienie partnerki oraz pracy. Podobno zarabiają także nieco więcej niż ich niżsi koledzy i mają o wiele mniej kompleksów.

Wykazano także, że panowie o niewielkim wzroście chcą za wszelką cenę udowodnić swoją wartość. Wkładają dużo wysiłku, aby ich dostrzeżono i są zawsze gotowi do walki, nawet jeśli sytuacja tego nie wymaga. Zdarza się, że wzrost rekompensują sobie pieniędzmi i wszystkim tym, co można za nie kupić. Wybierają także bardziej męskie zawody takie jak policjant czy kaskader oraz mają w sobie sporo cech przywódczych. Nie trudno zauważyć, że większość polityków jest raczej niskiego wzrostu.

Mierzący 251 centymetrów Sultan Kosen raczej nigdy nie myślał o zostaniu politykiem. Jest rolnikiem i jak na razie nie zamierza szukać innego zajęcia. Dwu i półmetrowy olbrzym został wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako najwyższy człowiek na świecie i zapewne jeszcze przez długo nikt nie odbierze mu tego tytułu. Jego dłonie mierzą 27,5 cm a stopy aż 36,5 cm! Z powodu ogromnych rozmiarów przez długo nie mógł znaleźć sobie odpowiedniej kobiety.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz jego wybrankę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply