Mordercy i pedofile napadali na dzieci na polecenie ich matek i ojców! Rodzice twierdzą, że zlecali napady dla dobra swoich pociech

Wychowanie dziecka to arcytrudne zadanie, więc czasem trzeba sięgać po niekonwencjonalne środki.

Dla każdego rodzica priorytetem jest bezpieczeństwo jego potomka. W związku z tym, od najmłodszych lat dorośli uczą dzieci ostrożności, by nie rozmawiały z obcymi, nigdzie z nimi od odchodziły, ani nie podawały swoich danych. Niestety dzieci często lekceważą nauki rodziców i czym narażają się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Niebezpieczeństwa czyhające na dzieci zmieniają się wraz z kolejnymi dekadami. Obecnie potężnym ich źródłem jest internet i aktywność na portalach społecznościowych. Dzieci na różnych stronach i czatach poznają ludzi, którzy wykorzystują ich naiwność i zwabiają w różne miejsca, by je krzywdzić.

Statystyki policyjne pokazują, że łatwowierność dzieci i nastolatków jest ogromna. Większość z nich nie zachowuje podstawowych zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z sieci, dlatego Coby Persin wraz z kilkorgiem rodziców, przygotował brutalny, ale pouczający eksperyment.

Więcej o eksperymencie i napadach na dzieci przeczytacie na kolejnych stronach. Znajdziecie tam również film. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : en.newsner.com, youtube.com

Reply