Chłopiec napił się brudnej wody. Po kilku tygodniach jego brzuch wyglądał tragicznie!

Ówcześni ludzie nie doceniają tego, co mają. Wieczne im mało i ciągle pragną czegoś więcej.

Kiedy uzbierają na nowy samochód, chcą mieć jeszcze lepszy, droższy i bardziej luksusowy. Przez długie lata gromadzą pieniądze oraz rzeczy materialne i niekiedy nie mają czasu, aby cieszyć się życiem. A ono niestety ucieka. Rzadko kiedy martwią się losem innych i wydaje się im, że cały świat kręci się wokół nich, tymczasem w odległych zakątkach świata ludziom brakuje pożywienia czy chociażby czystej wody do picia. Chłopiec napił się brudnej wody. Po kilku tygodniach jego brzuch wyglądał tragicznie!

Isabella Innis to młoda i odważna Amerykanka, która udała się do Ugandy jako wolontariuszka do pracy w rządowym szpitalu w Mulago w stolicy Kampali. To właśnie tam spotkała 12-letniego chłopca o imieniu George. Jego brat przywiózł go do szpitala motocyklem. Ciężko chory dzieciak dzielnie trzymał się tyłu motocykla przez 4 długie godziny. Chłopcy przyjechali z odległej wioski w środkowej części kraju.

Chłopiec napił się brudnej wody. Po kilku tygodniach jego brzuch wyglądał tragicznie!

Po wstępnych oględzinach natychmiast skierowali go do sekcji zajmującej się nagłymi wypadkami, bowiem stan chorego był bardzo poważny. Zaraził się ogólnoustrojową chorobą bakteryjną wywołaną przez baterie z grupy salmonelli. Lekarze natychmiast zajęli się leczeniem tyfusu, jednak choroba była bardzo zaawansowana. 12-latek leżała w łóżku przez kilka miesięcy i w tym czasie zaprzyjaźnił się Isabellą.

Jeśli zainteresowała cię ta historia, przejdź na kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej. 

Chłopiec napił się brudnej wody. Po kilku tygodniach jego brzuch wyglądał tragicznie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply