Narzekał, że jego żona wygląda staro i nieatrakcyjnie. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg!

Mnóstwo pań boi się, że gdy przestaną być atrakcyjne ich partnerzy czy mężowie je porzucą i zainteresują się młodszymi oraz ładniejszymi kobietami.

Życie zna mnóstwo takich przypadków, dlatego te obawy są w pełni uzasadnione. Niektórzy panowie, gdy zaczynają się starzeć, nie chcą się czuć jak antyki. Rozglądają się zatem za młodszymi towarzyszkami, które pobudzą ich do życia i zapewnią niezapomniane łóżkowe doznania.

Stare poczciwe żony, które cały czas wiernie przy nich stały zupełnie się nie liczą. Panowie zapominają, ile dla nich poświeciły. Całe życie zajmowały się domem, dziećmi, praniem, sprzątaniem i gotowaniem. Na stare lata robią się niepotrzebne, a mężowie chętnie wymieniają je na nowsze modele. Czy lepsze? W większości przypadków nie. Młode dziewczyny chcą się zabawić na koszt staruchów i chętnie wykorzystują ich naiwność oraz gruby portfel, a potem puszczają dziadków kantem.

Młode małżeństwo żyło razem szczęśliwie w niewielkim i skromne urządzonym mieszkaniu. Mieli niewiele, ale byli bardzo szczęśliwi. Z czasem zaczęli się dorabiać. Oboje znaleźli dobrze płatne prace, a ich konta bankowe dość szybko pęczniały. Kupili duży dom, drogi samochód i wreszcie cieszyli się wszystkimi luksusami, o których kiedyś mogli tylko pomarzyć.

Przejdź na kolejną stronę i czytaj dalej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply