Ta dziewczyna nie musi czekać na wigilijny wieczór, by porozmawiać ze zwierzętami, bo sama doskonale naśladuje odgłosy wielu z nich

Talenty są różnie, a tej dziewczynie przypadła niezwykła umiejętność modulowania głosem. Do czego można wykorzystać taką zdolność? Na przykład do naśladowania odgłosów zwierząt.

Człowiek niestety nie potrafi porozumiewać się ze zwierzętami w takim stopniu, w jakim by chciał, ponieważ ludzie i zwierzęta nie komunikują się w tym samym języku. W związku z tym, ludzie po pierwsze nie wiedzą, co oznaczają dane odgłosy wydawane przez zwierzaki, a po drugie nie potrafią ich powtórzyć. Są jednak osoby stanowiące wyjątki, które mówią zwierzęcymi głosami, a należy do nich pewna dwudziestoparolatka.


animal-noises-p


Znajomy dziewczyny poprosił ją o zaprezentowanie dźwięków wydawanych przez kilkanaście zwierząt, po czym nagrał to, a film trafił do sieci. Kobieta zaskoczyła wszystkich tym,  jak realnie potrafi udawać różnorodne zwierzęta. Myślę że ktoś, kto słuchałby tych dźwięków z zamkniętymi oczami, byłby przekonany, że nie pochodzą od człowieka.

Dziewczyna naśladowała dźwięki zwierząt domowych, dzikich i ptaków

animal-noises-mini-1


Poniższy filmik pokazuje, jak potężnym instrumentem jest ludzkie gardło. Skala dźwięków wydobywanych przez człowieka jest ogromna, więc warto ćwiczyć swój głos i odkrywać nowe jego możliwości.

A wam, jakie zwierze udaje się najlepiej naśladować?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply