Nauczyciel codziennie bił go po rękach za to, że spóźniał się do szkoły. Mimo to chłopak nie chciał wyjawić smutnej prawdy o swoim życiu

Nauczyciele mają być jak drudzy rodzice. Oprócz uczenia czytania, pisania czy rozwiązywania zadań pomagają kształtować również charaktery dzieciaków. Wpajają m.in. posłuszeństwo, szacunek i uczciwość — wartości, które pomogą im kiedyś odnieść sukces i stać się lepszymi ludźmi. Z tego właśnie powodu czasem zwracają uczniom uwagę, gdy ci zachowują się niewłaściwie.

Nauczyciel z poniższego nagrania ma nieco inne metody wychowawcze. Ostro karze uczniów, kiedy spóźniają się na lekcje. Jeden chłopak przychodzi spóźniony niemal codziennie i wychowawca wymierza mu bolesne uderzenia linijką.

teacher-punish-student


Któregoś dnia nauczyciel dostrzega niepokornego ucznia jadącego na rowerze. Postanawia sprawdzić, dokąd zmierza. Wtedy odkrywa smutną prawdę o jego życiu. Dzieciak codziennie rano roznosi gazety, a gdy skończy, udaje się do szkoły. Z tego właśnie powodu spóźnia się na zajęcia.

Gdy następnego dnia uczeń wchodzi do klasy i wyciąga ręce, oczekując na uderzenie, wychowawca robi coś nieoczekiwanego. Co to takiego? Obejrzyj filmik a się tego dowiesz! Naprawdę można się wzruszyć…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Fahad Maqsusi

Reply